Показаны сообщения с ярлыком budce. Показать все сообщения
Показаны сообщения с ярлыком budce. Показать все сообщения

вторник, 10 марта 2009 г.

neft budcesi


Büdcə 2 milyard azaldılacaq». Azad İqtisadiyyata Yardım Mərkəzinin sədri Zöhrab İsmayıl «Azadlıq» radiosunun «İşdən sonra» verilişinde neft baresinde oz fikirlerini bildirib, ve neft budcesi haqqinda oz fikirlerini bildir,ve may ayinda dovlet budcesine baxilacagina umud edir. daha etrafli

Hökumət özünü sığortalamaq və proseslərin gedişatına baxmaq istəyir (Z.İsmayıl )

dogurdanda, neft gelirlerinin esasi duzgun qoyulmamishdi, bizim tek olkelerde nefte maksimal qiymet qoymaq duzgun deyil, holland sindromu gorsenir....